Kancelaria oferuje kompleksowe usługi doradcze świadczone przez zespół prawników specjalizujących się w prawie podatkowym, oraz radców prawnych.

Wiedza i doświadczenie zawodowe wspólników oraz pracowników i współpracowników kancelarii gwarantuje świadczenie usług na najwyższym profesjonalnym poziomie.

ZESPÓŁ

JACEK TARWID

– prawnik, doradca podatkowy (nr wpisu 10335), absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości na Wydziale Ekonomii Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie. Partner Zarządzający w Kancelarii Tarwid, Liwanowska, Mazur i Partnerzy.

 

W latach 1997-2006 pracował w Instytucie Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. na stanowisku Konsultanta podatkowego – specjalisty oraz Dyrektora ds. Kontraktów.

 

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa podatkowego. Specjalizuje się w problematyce podatku od towarów i usług, ogólnego prawa podatkowego oraz postępowania podatkowego i sądowo-administracyjnego. Posiada doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa przy transakcjach M&A. Autor publikacji książkowych oraz artykułów dotyczących problematyki podatkowej. Prowadzi autorskie wykłady z zakresu prawa podatkowego, w tym w szczególności podatku od towarów i usług.

 

 

ELŻBIETA LIWANOWSKA

– prawnik, doradca podatkowy (nr wpisu 10315), absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych w zakresie wyceny nieruchomości na Wydziale Ekonomii Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie.

 

Doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa podatkowego zdobywała od 1997 roku, najpierw jako pracownik Instytutu Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. a następnie jako doradca prawny w spółce prawa handlowego oraz w ramach indywidualnej kancelarii doradztwa podatkowego. Obecnie pełni w Kancelarii funkcję Partnera Zarządzającego.

 

Specjalizuje się w problematyce podatków dochodowych oraz cen transferowych. Elżbieta Liwanowska jest autorem szeregu publikacji z zakresu prawa podatkowego, w tym w szczególności podatku od towarów i usług oraz części ogólnej prawa podatkowego. Publikuje również jako ekspert w Gazecie Prawnej.

 

 

 

ZAŁOŻYCIELE: